Klucz do sukcesu- kursy i korepetycje- JEDYNE rzetelne dane- CZĘŚĆ 3

29/08/2017

Po zestawieniu jakie podręczniki, vademecum i zbiory zadań przygotowały ponad 500 najlepszych maturzystów w kraju (podręczniki&vademecum: Klucz do Sukcesu: podręczniki i vademecum – JEDYNE rzetelne dane – CZĘŚĆ 1; zbiory: Klucz do Sukcesu: zbiory z biologii i chemii- JEDYNE rzetelne dane- CZĘŚĆ 2), żeby dostać się na kierunek lekarski, wojskowy lekarski lub lekarsko-dentystyczny, przyszedł czas zapytać ich czy chodzili na kursy lub korepetycje przed maturą. Jeśli tak, to czy uważają, że było warto?

Przypomnijmy, że w ankiecie brali udział obecni studenci najbardziej wymagających uczelni w Polsce, uzyskując w większości minimum 80% z biologii i z chemii.

KURSY PRZEDMATURALNE

Większość ankietowanych nie chodziło na żadne dodatkowe kursy (korepetycje znajdziesz poniżej) grupowe. Jednak te osoby, które uczęszczały na takie zajęcia, zostawiły również swoje opinie. Jeśli jesteście bardziej zainteresowani kursami, możecie przeczytać najbardziej konstruktywne z nich pod wykresem (a jest ich mnóstwo!). Jeśli interesują Was korepetycje, przejdźcie do sekcji poniżej, pod opiniami o kursach. Studenci pochodzą z całej Polski, dlatego znajdziecie opinie także z innych miast, nie tylko Warszawy. Strona Alveoli BiolChem nie odpowiada za zamieszczone tu opinie maturzystów.

 KOREPETYCJE

Jak widać po wynikach, zupełnie inaczej rozkładają się opinie dotyczące korepetycji. Zdecydowana większość chodziła na korepetycje indywidualne lub w małych grupach. Poniżej znajdziesz też opinie studentów- poświęć kilka minut jeśli chcesz dowiedzieć się czy uważają, że było warto i dlaczego?

Jeśli dobrnąłeś do końca tej solidnej porcji opinii- gratulacje- to dobry omen dla Twojej matury! W kolejnej części dostaniesz solidną dawkę porad od najlepszych maturzystów w Polsce- jak prowadzili swoje przygotowania?

Aby nie przegapić kolejnej porcji wiedzy, zasubskrybuj bloga (na pasku po prawej, lub w wersji mobilnej na dole), a także daj lajka dla strony Alveoli BiolChem- niedługo znajdziesz tam konkurs na rozpoczęcie roku!